Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LE: Manchester United 2-3 Athletic Bilbao (08.03.2012)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #16
Re: LE: Manchester United 2-3 Athletic Bilbao (08.03.2012)
Ciężko dobrać mi słowa opisujące moje odczucia po tym meczu.
Ogólnie to rzadko daję się ponieść emocjom ale w przypadku United jest odwrotnie i po tym spotkaniu aż korci by zarzucić parę przekleństw, by choć nieco oddać te emocje.

Tragiczne spotkanie w naszym wykonaniu. Co to w ogóle było? Zostaliśmy zdominowani całkowicie i zasłużenie przegraliśmy. Już nawet nie chodzi o to że dwie bramki dla Bilbao padły w dziwnych sytuacjach, ale o cały przebieg spotkania. Poza kilkunastoma minutami w drugiej połowie, na boisku nie istnieliśmy. Goście byli lepsi w każdej formacji- no może poza bramkarzem, bo De Gea znowu był niesamowity, a na dobrą sprawę ich bramkarza nie przetestowaliśmy... Przykre to, ale prawdziwe.

A największą burę kieruję do Chicharito- brawa za "magiczne" przyjęcie piłek i wykończenie akcji. Wyglądało to tak, że założył się że każde przyjęcie musi być z obrotem.

Najbardziej wkurwia mnie jednak to, że po meczu z Ajaxem słyszę deklarację o lepszej grze a gdy przychodzi do meczu to widzę jeszcze większą chujnię.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
09-03-2012 20:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: LE: Manchester United 2-3 Athletic Bilbao (08.03.2012) - Lukas - 09-03-2012 20:46

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości