Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Norwich City 1-0 Manchester United (17.11.2012)
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #30
RE: PL: Norwich City 1-0 Manchester United (17.11.2012)
Mubinio napisał(a):Nie zgadzam się z krytyką Scholesa - gdy wszedł, uporządkowaliśmy grę. Giggs to straszny syfiarz w środku pola.

Porządkować grę to można jak się prowadzi, a nie przegrywa, albo jeżeli gramy 4-4-2 to chociaż jak skrzydła jakoś funkcjonują. Tutaj konieczna była zmiana w środku, która rozruszałaby grę, a nie poukładała... Co z tego, że Scholes rozrzucał piłki na boki lepiej niż Giggs, skoro i tak absolutnie nic się nie zmieniło.

Jeszcze to zacietrzewienie Fergusona, żeby goniąc wynik grać dwoma weteranami... to było bardzo odważnie (nie chcę powiedzieć głupie). W tym meczu United zaserwowali nam powrót do znanego scenariusza, wiedzieliśmy to w przeszłości aż nazbyt często - 4-4-2 absolutne drewno w środku i źle funkcjonujące skrzydła. W takich meczach United zwykle tracili punkty, tak było i tym razem. Nie wiem dlaczego zszedł Chicharito, akurat do niego nie można mieć większych pretensji. Widział, że nic nie idzie i nawet on wracał walcząc w odbiorze piłki. Był ogólnie bardziej aktywny niż van Persie, który nie był do końca zdrowy, dreptał tylko spokojnie blisko środka, kiedy drużyna nie miała piłki, a jego strzały były takie jakby coś go dalej bolało. Welbeck powinien oczywiście wejść, ale na skrzydło za Younga, lub Valencie. Giggs jednak koniecznie powinien zejść z boiska, bo to kolejny raz nie był jego mecz. Gdyby około 60 min zmienił go Anderson, albo Cleverley to może udałoby się chociaż jakoś zremisować... Jestem pewien, że ta drużyna się otrząśnie, że to tylko chwilowy problem, ale oby nie okazał się bardzo kosztowny.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-11-2012 13:39 przez Silvan.)
18-11-2012 13:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Norwich City 1-0 Manchester United (17.11.2012) - Silvan - 18-11-2012 13:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości