Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-1 Sunderland AFC (15.12.2012)
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #9
RE: PL: Manchester United 3-1 Sunderland AFC (15.12.2012)
Giggsy i Paul dość się już nagrali. Fajnie, że na treningach mogą dawać rady młodziakom, ale ich czas w pierwszej drużynie się już skończył. Nie oszukujmy się, żaden nie wytrzymuje tempa narzuconego przez rywala co widzieliśmy chociażby w batalii z Tottenhamem. Jeszcze o ile Rudy może wymiatać posyłając fantastyczne piłki na nos skrzydłowym o tyle Ryan to aktualnie dno i wodorosty. Chłop nie wytrzymuje kondycyjnie (grając w centrali asekuracja stoperów w jego wykonaniu nie istnieje), typowego dla niego genialnego balansu ciałem nie widziałem od dwóch sezonów, strzały mu nie wychodzą, dośrodkowania też nie. Powinien odejść po sezonie żeby być zapamiętanym jako zawodnik wybitny, a nie niepotrzebny staroć na widok którego kibice wznoszą oczy ku niebiosom i pytają "kurwa, dlaczego?!". Wiem, że brzmi to dość okrutnie, ale taka jest prawda. Sam chciałbym żeby zamiast niego w takim wygranym meczu ogrywał się np. Powell.

Wierzę, że Ryan podejmie właściwą decyzję w kwietniu/maju i zawiesi buty na kołku. Niektórzy sympatycy United do teraz drwią z ostatnich podrygów Neville'a, tymczasem Walijczyk gra jeszcze gorzej niż Gary u schyłku kariery.

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
16-12-2012 00:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 3-1 Sunderland AFC (15.12.2012) - Szymcio - 16-12-2012 00:11

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości