Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-1 Southampton FC (30.01.2013)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #2
RE: PL: Manchester United - Southampton FC (30.01.2013; 21:00)
Jakoś nikt się nie kwapi do wyrażenia swoich opinii na temat zbliżającego się meczu Tongue

W pierwszej części sezonu uporaliśmy się ze Świętymi na ich terenie, ale drżąc o wynik do ostatnich minut. Teraz oczekuję, że odbędzie się bez podobnej dramaturgii ale z tym samym zwycięzcą na koniec spotkania.
Mecz z kategorii tych, które koniecznie należy wygrać - przeciwnik wprawdzie okupuje 16 miejsce w PL, ale nie oznacza to łatwego spotkania. Święci potrafią napsuć krwi każdej drużynie i trzeba być w pełni skoncentrowanym przez pełne 90 minut. Trzeba uważać na Lamberta, bo to największe zagrożenie z ich strony. To jest zadanie dla obrony i nie ukrywam, że fajnie byłoby zagrać na zero z tyłu.

Warto wspomnieć, iż od niedawna Southampton ma nowego trenera i jestem ciekaw jak sobie poradzą pod jego wodzą. W bramce gości zapewne wystąpi Boruc i mam nadzieję, że nie będzie miał dzisiaj swojego dnia.

Nasza gra w ostatnim spotkaniu z Fulham wyglądała naprawdę dobrze i mam nadzieję ujrzeć coś podobnego w dniu dzisiejszym. Na pewno skład będzie się nieco różnił od tego jaki widzieliśmy w sobotę, ale nie pokuszę się o jego wytypowanie.
Wprawdzie powinniśmy patrzeć tylko na siebie aczkolwiek nie sposób nie wspomnieć o wpadce City w meczu z QPR i nadarza się szansa na odskoczenie ponownie na 7 punktów, którą należy wykorzystać.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
30-01-2013 19:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United - Southampton FC (30.01.2013; 21:00) - Lukas - 30-01-2013 19:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości