Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-1 Southampton FC (30.01.2013)
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #16
RE: PL: Manchester United 2-1 Southampton FC (30.01.2013)
Cytat: A Ty Undermine, przestań się ośmieszać w temacie Artura. Nie łatwiej powiedzieć, że się kogoś nie lubi niż na siłę udowadniać coś co nie ma nic wspólnego z rzeczywistością?
Cytat:W Lidze Mistrzów, na Mundialu w 2006 czy na Euro w 2008 chyba odpowiednio dużo razy ratował nam dupsko, a Ty piszesz takie rzeczy. Jestem pewien, że gdyby tylko miał okazję grałby w lepszym klubie a jeżeli Southampton spadnie albo nie będzie grało na miarę ambicji ich prezesa i nie osiągnie szybkiego progresu tak jak mają to w planach to robi sobie bardzo dobrą reklamę i znajdzie lepszy klub.

Dobra, to teraz porozmawiajmy o konkretach: który mecz na Mundialu 06' lub Euro 08' Boruc nam wybronił? Ale wybronił, tak, że Polska coś osiągnęła? Mecz z Austrią zapamiętałem bardzo dobrze - jako niezwykłe wręcz partactwo Austriaków, którzy raz po raz w klarownych sytuacjach obijali Boruca strzelając prosto w niego(zwłaszcza jedna sytuacja zapadła mi w pamięć, gdy piłka przeszła mu między nogami i odbiła się od jego... pośladków bądź krocza). No ale u nas Rudzki krzyczy, że Boruc zatrzymał Rooney'a. Ja bym powiedział, że Wazza po prostu oddał piłkę.
Boruc to typowy bramkarz na średnim europejskim poziomie. Nawet takich piłkarzy w Polsce nie ma wielu, więc tylko się cieszyć, ale pamiętam różne głupie nagłówki w prasie "Boruc do Barcelony" albo "Boruc do Milanu"(gdy Milan jeszcze był topowym klubem).
Nie wiem ile oglądaliście jego meczów w Celticu czy Fiorentinie, ja musiałem go w "Violi" oglądać z powodów "zawodowych" i taką mam refleksję.
Bardzo nie lubię używać tego sformułowania no ale niestety... Ktoś z was uważa, że Boruc jest lepszy od Jaskeelainena? Greena? Howarda? Taką wyliczankę można by prowadzić długo, gdyby ktoś spoza Polski próbował stworzyć ranking top bramkarzy(obiektywny) to Boruca nie byłoby w trzydziestce.

Cytat:Jestem pewien, że gdyby tylko miał okazję grałby w lepszym klubie
No, gdybym ja miał okazję grać w Barcelonie to bym grał. Skoro jest taki dobry, to czemu jako wolny zawodnik tak długo szukał klubu i musiał trenować z legią?

Wracając jednak do meczu z So'ton... Foster, to niesamowite, ze potrafisz się dowalić do najlepszego i najrówniej grającego bramkarza w całej lidze(w tym sezonie). DDG to ostatnia osoba do której można mieć za ten mecz pretensje. Tak samo jak Twoje regularne doczepianie się do Evry - szukasz dziur nie tam gdzie trzeba.
31-01-2013 14:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 2-1 Southampton FC (30.01.2013) - Under - 31-01-2013 14:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości