Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Real Madryt 1-1 Manchester United (13.02.2013)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2
RE: CL: Real Madryt - Manchester United (13.02.2013; 20:45)
Piekielnie ciężki dwumecz przed nami. Forma Realu nie ma tak naprawdę żadnego znaczenia. Liga Mistrzów rządzi się swoimi prawami. Ciężko stwierdzić kto jest faworytem, oba zespoły mają swoje plus i minusy.

Ciekaw jestem jak ustawi Ferguson nasz zespół na pierwsze spotkanie. Moim zdaniem nie możemy wyjść dwójką w środku pola, bo polegniemy z kretesem. Jak Jose wyjdzie wysokim pressingiem to leżymy i kwiczymy jak w drugiej połowie meczu z Southampton. Nie od dziś bowiem wiadomo, że mamy ogromne problemy z drużynami, który podchodzą wysoko.


DDG
Rafael - Rio - Evans - Evra
Carrick
Jones/Anderson - Cleverley
Nani/Kagawa - RvP - Rooney


Zestawienie obrony jest dla mnie najbardziej oczywiste. Tutaj tylko kontuzje mogą cokolwiek zmienić.
W środku pola musimy zagrać trójką zawodników, problem mam tylko z trzecim. Tom i Michael to pewniacy, tylko kto obok nich. Myślałem mocno o Andersonie, jednak po jego ostatnim występie nie jestem przekonany co do jego osoby. Waleczność, energia i siła Jonesa może nam pomóc. Choć z drugiej strony, myślę że większość pamięta jak Anderson i Tom ładnie współpracowali na początku zeszłego sezonu.
Z przodu na pewno Robin, Rooney i ktoś z dwójki Nani/Kagawa.

Bardzo ważne by strzelić bramkę. Remis będzie naprawdę dobrym wynikiem, choć nie ukrywam, że gdzieś po cichu liczę na zwycięstwo.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-02-2013 17:08 przez Foster.)
03-02-2013 17:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: CL: Real Madryt - Manchester United (13.02.2013; 20:45) - Foster - 03-02-2013 17:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości