Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Real Madryt 1-1 Manchester United (13.02.2013)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #31
RE: CL: Real Madryt 1-1 Manchester United (13.02.2013)
Mówiłem, że już niegdyś, że nasza druga linia nie ma się czego wstydzić w starciach z najlepszymi na kontynencie. Nawet jak zastosowaliśmy wariant bardziej defensywny i w pomocy wybiegł Jones, który przecież mistrzem gry piłką nie jest, to wyglądaliśmy niezwykle solidnie. Mam nadzieję, że w rewanżu zagramy już z Clevem, bo fajnie by było tym razem pograć bardziej kombinacyjnie.

Nie ma co jednak zbytnio narzekać, bo wynik świetny. Postawa naszych również, szczególnie w drugiej części - Persil powinien to strzelić, podobnie zresztą jak Giggs. Szkoda i mam nadzieję, że po rewanżu nie będziemy już wspominali tych sytuacji.

Na plus? Rio, Rio i jeszcze raz Rio. Po raz kolejny pokazał, że co jak co, ale w meczach na szycie jest w szczytowej formie. Najlepszy defensor jakiego kiedykolwiek widziałem na oczy, a na pewno najlepszy wśród wszystkich stoperów United od czasu kiedy kibicuje tej drużynie. Brawa również dla DDG - oczywiście można się przyczepić do kilka wyjść, ale ogólnie spisał się na medal. O Welbzie wspomniałem już w innym temacie, więc nie będę się powtarzał.

Trochę obawiałem się tego meczu, ale spisaliśmy się świetnie. Potrafimy jak widać doskonale się zorganizować w defensywie kiedy trzeba i obyśmy to potwierdzili na OT. Sytuacja wyjściowa jest znakomita.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-02-2013 15:42 przez michal85.)
14-02-2013 15:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: CL: Real Madryt 1-1 Manchester United (13.02.2013) - michal85 - 14-02-2013 15:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości