Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Real Madryt 1-1 Manchester United (13.02.2013)
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #63
RE: CL: Real Madryt 1-1 Manchester United (13.02.2013)
(16-02-2013 12:26)Undermine napisał(a):  Zwycięstwo z City nie było fartowne bo strzeliliśmy 2 gole więcej.
Przecież było 3:2. Rolleyes

(16-02-2013 12:19)Ruuuuuuuuuud napisał(a):  Na pewno taktyka zakłada coś takiego, pozwalanie Realowi na strzały z 18 metra i nasze długie wybicia na Kagawę :]

Teoretycznie osiągnęliśmy korzystny wynik na wyjeździe, ale patrząc na grę obu zespołów dla mnie dalej nie ma faworyta tego dwumeczu.

PS:A pchełka niech lepiej zrobi sobie okłady i dobiera lepiej słowa, bo tak to się możesz zwracać do kolegów przy trzepaku.
1 - bardziej chodziło mi o drugą połowę, możliwe że w szatni Ferguson przypomniał wszystkim jak mamy grać. Tak jak pisałem, w pierwszej połowie United wyszło przestraszone.
2 - ten mecz będzie zupełnie inny. Właśnie teraz to my jesteśmy faworytem, na co składa się kilka czynników: podwójny mecz z Barceloną w nogach, Real musi zaatakować, bo nie ma nic do stracenia, a w to nam graj. Pisałem o tym wcześniej.
3 - nie musisz zdrabniać mojego nicku. a przy trzepaku już się nie bawię. <ok>

(16-02-2013 12:31)Foster napisał(a):  
Ruuuuuuuuuud napisał(a):Zresztą cały ten mecz to był pokazał frajerstwa Realu, a wy tu się zachwycacie naszą grą.
Wskaż mi proszę gdzie ktoś zachwyca się naszą grą, czekam. Wyłączając Pchełkę, który momentami podchodzi trochę zbyt optymistycznie.
Może trochę przesadzam, ale spójrzcie na to "chłodniej". Zagraliśmy bardzo mądrze, konsekwentnie z tyłu i skutecznie w ataku (RvP Huh). Gdy Real miał piłkę, to świetnie się ustawialiśmy, niech sobie przed polem karnym robią co chcą. Został uzyskany korzystny wynik, co jest bardzo istotne. Mi się ten mecz podobał (fakt, było pare aspektów, które są do poprawy [pierwsza połowa], ale bez przesady), stworzyliśmy sobie więcej klarownych sytuacji (kilka RvP i ta Welbecka w sumie też). Jestem zadowolony i tyle, wiem, że z tego meczu Ferguson wyciągnie konsekwencje i będzie o niebo lepiej na Old Trafford. Powtórzę to jeszcze raz: jestem dobrej myśli.
16-02-2013 12:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: CL: Real Madryt 1-1 Manchester United (13.02.2013) - Pchela - 16-02-2013 12:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości