Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Swansea 1-4 Manchester United (17.08.2013)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #9
RE: PL: Swansea - Manchester United (17.08.2013; 18:30)
Troszeczkę wynik przesłania grę, niemniej była ona naprawdę dobra, mogła się podobać. Naprawdę duża różnica między tym co widzieliśmy jeszcze w ostatnich sparingach. Z początku oddaliśmy inicjatywę Swansea, ale mam wrażenie, że taki był pomysł Moyesa na to spotkanie. W sumie, to chcę w to wierzyć Wink Jednak potem naprawdę swobodnie wymieniliśmy piłkę na ich połowie i tworzyliśmy sobie bardziej, lub mnie groźne sytuacje. Druga połowa to już bardzo pewna nasza gra, wydawało się, że cały czas mieliśmy wszystko pod kontrolą.

RVP maestro po raz kolejny, dobra gra w obronie, bardzo dobry Carrick, dobry Clev i niezły Antek. No i najważniejsze, czyżby jednak Welbeck miał w końcu zacząć grać na miarę swojego talentu? Rewelacyjne zawody!

No i oddzielny akapit dla Rooneya. Każdy zapewne ze zdwojoną uwagą przyglądał się jego grze. Na SB już widziałem, że coś tam nie cieszył się z goli itd. Ja jednak mam inny problem. Pozornie to, że Moyes go wpuścił oznacza, że Roo z nami zostaje (choć niekoniecznie, ale tak załóżmy) i tu mnie bardzo martwi jedna sprawa. Wydaje się, że Roo zostaje w klubie na swoich warunkach, a nie na naszych. Wiadomo, jednym z jego płaczów, było że nie gra jako napastnik. Dziś tak grał! Nie grał jako AM, tylko w jednej linii z RVP. Sam zabieg wydawał się nieco irracjonalny, ponieważ prowadziliśmy bodajże 2:0 na wyjeździe, na trudnym terenie i przejście na 2 napastników nie musiało wypalić. Oczywiście to wszystko domysły i dopiero niedługo się dowiemy, ile w tym prawdy Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
17-08-2013 19:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Swansea - Manchester United (17.08.2013; 18:30) - RedLucas - 17-08-2013 19:47

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości