Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Swansea 1-4 Manchester United (17.08.2013)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #10
RE: PL: Swansea 1-4 Manchester United (17.08.2013)
Wypunktowaliśmy dzisiaj Swansea, dało znać o sobie doświadczenie całego zespołu. Trudno tu mówić o wpływie trenejra na zespół, jedyne co zauważyłem to ten wysoki pressing na początku spotkania, który nijak nam wychodził.Momentami zbyt duże dziury między obroną, a pomocą. W drugiej połowie pełna kontrola, świetna zmiana Andersona.

Robin - geniusz. Zwód i strzał przy drugiej bramce - majstersztyk.
Welbeck - napisałbym, że świetny mecz w wykonaniu Anglika, że może w końcu zaczął strzelać, że druga jego bramka to stadiony świata, ale co z tego skoro musiał zaliczyć asystę przy bramce Swansea :| Chłopak ciągle ma problemy z podejmowaniem decyzji, umiejętności wielkie, braki w głowie Big Grin

Rooney w formie na pierwszy skład. Tak jak zauważył Red, miałem dziwne uczucie oglądając go na boisku i każde jego zagranie analizowałem po kilka razy Big Grin Tak samo też zdziwiłem się kiedy zauważyłem Roo biegającego na szpicy, byłem pewien, że zmieni Giggsa w środku, będzie biegał, wprowadzi więcej świeżości do środka. W każdym razie zaprezentował się z dobrej strony, mając udział przy obu bramkach po przerwie. Miałem też wrażenie, że był jednym z nielicznych zawodników, którym nie pasowało to zachowawcze granie w końcówce, on chciał strzelać bramki, pokazać się z dobrej strony.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
17-08-2013 20:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Swansea 1-4 Manchester United (17.08.2013) - Ruuuuuuuuuud - 17-08-2013 20:21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości