Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Swansea 1-4 Manchester United (17.08.2013)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #43
RE: PL: Swansea 1-4 Manchester United (17.08.2013)
(19-08-2013 15:58)robaldo napisał(a):  
Undermine napisał(a):http://www.transfery.info/59962,weekendo...-cleverley
Podrzucam tu, bo ciekawe zestawienie i dosyć druzgocące dla Cleva.

Nie wiem co jest ciekawego w takim zestawieniu. Ktoś się napracował, owszem. Nie bardzo jednak rozumiem, do jakich wniosków ma mnie takie zestawienie doprowadzić. A już zdanie "Cleverley natomiast - natychmiast pod suszarkę (ciekawe, czy Moyes przejmie tę metodę od sir Alexa) i do poprawki." jest dla mnie poniżej krytyki.

Wyciąganie wniosków na temat gry zawodników z samych statystyk... słaba rzecz jak dla mnie Sad

Analizowanie jest fajne, ale żeby porównać dwóch zawodników pasowałoby się trochę mocniej postarać i wziąć pod uwagę styl gry i formacje obydwu drużyn. Swansea grała trójką w środku i zdecydowanie łatwiej jest operować piłką i bronić, mając obok siebie dwóch partnerów. Clev miał do pomocy tylko Carricka.

Jednakowo więcej sobie obiecuję po Clevie, uważam że to był jego przeciętny występ i stać go na dużo więcej.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
19-08-2013 16:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Swansea 1-4 Manchester United (17.08.2013) - michal85 - 19-08-2013 16:40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości