Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Redcafe.pl - oceny, sugestie, propozycje
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #1044
RE: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
Prawda jest taka, że 90% sukcesu jakiegokolwiek bloga to jest poziom tekstów. Dopiero za tym idą wszelkie inne pomysły, promocja, konkursy itd. Jak będą dobre teksty to będą ludzie, w innym wypadku najlepsza burza mózgów Wam nie pomoże. Redloga polecił mi prawie 6 lat temu, kumpel, który jest kibicem... Milanu. Stwierdził, że czyta go co 2-3 dni i chciałby aby taki blog powstał o Milanie. Tylko, że to były czasy gdy teksty takich autorów jak MattMan czy vtg87, czytało się z czystą przyjemnością, nie tylko kibicom Manchesteru United, ale również każdemu fanowi piłki nożnej (o czym może świadczyć nie tylko przykład mojego kumpla, ale też wielu innych kibiców innych klubów, którzy Redloga odwiedzali regularnie). Niestety, jak wiadomo nic co piękne nie może trwać wiecznie, stara gwardia odeszła (z różnych powodów), a na ich miejsce przyszli ludzie, którzy mieli lepszy bądź gorszy warsztat dziennikarski, ale nie mieli w swoim stylu pisania tego "czegoś" co rozróżnia tekst poprawny od tekstu fenomenalnego, po którym szczękę zbiera się z podłogi. Nie czytam Redloga regularnie już od dłuższego czasu, wiec mogę nie mieć do końca racji, ale od wielu lat nie pojawił się tam tekst, który by spowodował, że wyrwało mi się przed komputerem "wow", a wcześniej takie teksty pojawiały się regularnie. Także obawiam się panowie, że jeśli nie znajdziecie ludzi, którzy po prostu swoim stylem pisania pociągną masy, to nic się z Waszych różnych pomysłów nie wykluje. Bo blog bez dobrej zawartości, chociażby najlepiej wypromowany, nie przyciągnie ludzi na dłużej.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
29-08-2013 13:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Problemy z zalogowaniem - radzio - 10-02-2008, 23:13
Re: Ogłoszenia parafialne - ARTi - 04-10-2008, 15:38
Re: Ogłoszenia parafialne - Carlito - 04-10-2008, 15:43
Re: Ogłoszenia parafialne - ARTi - 04-10-2008, 15:49
Re: Ogłoszenia parafialne - Jaroldz - 04-10-2008, 20:52
Re: Ogłoszenia parafialne - Tomassen - 04-10-2008, 21:11
Re: Mapa fanów - FA.gas - 04-10-2008, 21:42
RE: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Lasq - 29-08-2013 13:54
RE: Ogłoszenia parafialne - Cepilek - 30-08-2014, 15:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości