Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 0-3 Manchester City (25.03.2014)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #28
RE: PL: Manchester United 0-3 Manchester City (25.03.2014)
Po pierwsze, bardzo żałuję, że nie mogliśmy się przekonać, jakby wyglądała ta gra, gdybyśmy grali tą trojką w środku i Mata na prawym skrzydle. Niestety, po szybkiej bramce Moyes zdecydował się na bardziej ofensywne ustawienie - czyli Mata za Roo, a Clev tak niby w środku, ale zabezpieczający skrzydło. Moim zdaniem rewelacyjna zagrywka taktyczna. IMO ta pierwsza połowa była naprawdę niezła. Składnie konstruowaliśmy akcję, dobrze grą dyrygował Mata, były nawet jakieś okazje strzeleckie. Lecz nie były one do końca klarowne i trochę ich mało. Niemniej dla mnie pierwsza część jak najbardziej na plus.

W drugiej jednak Moyes wszystko świetnie spierdolił, jak to ma w zwyczaju. Wejście Kagawy idiotyczne, nie widzę motywów tej decyzji, bo szyderę sobie oszczędzę. To już lepiej było dać tego nieszczęsnego Antka, żeby ta prawa strona była jakoś sensownie zabezpieczona. Dalsze zmiany, to już akty desperacji i tak w drugiej połowie zagraliśmy mega gówno, nie było niczego. nie dało się na to patrzeć.

No i co tu robić, ja już przestałem się łudzić na odejście Moyesa w najbliższym czasie, dlatego staram się jakoś żyć w tej rzeczywistości. I tak jak byłem zachwycony, że Szkot w końcu odrobił pracę domową na duży mecz wychodzimy trójką w środku, to nawet nie miałem okazji zobaczyć, jak to działa.

Nie wiem, mi tam ogólnie się wydaje, że Moyesy robi postępy. Zdarza się coś czego nie było, czyli, że zauważam, jakieś zagrania taktyczne, które można pochwalić. Personalnie te składy niby też są przynajmniej solidnie dobierane. Sądzę, że zaczyna to zmierzać we właściwym kierunku. Ale poczekajmy.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
26-03-2014 22:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 0-3 Manchester City (25.03.2014) - RedLucas - 26-03-2014 22:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości