Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien zostać nowym trenerem Manchesteru United?
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #2
RE: Kto powinien zostać nowym trenerem Manchesteru United?
I Edwin na trenera bramkarzy!

Na chwilę obecną, uważam, że Giggs jako manager... to jeszcze nie ten moment. Przecież z większością szatni był do niedawna w relacjach koleżeńskich. A tu nagle miałby wejść w buty wydającego polecenia szkoleniowca. Sam nie wiem, czy to dobry pomysł.

Co do zadanego w tytule pytania, moim faworytem oczywiście jest Klopp. Ma on w zasadzie wszystko, począwszy od doświadczenia, przez sukcesy na wprowadzaniu młodych piłkarzy kończąc. Do tego jest młody, a zatem ciągle ambitny i mógłby przyciągnąć do United Reusa. Same plusy. Pytanie, czy będzie on możliwy do wyjęcia. Kontrakt przedłużył do 2018 roku i wydaje się, że będzie chciał zostać w Dortmundzie. Może za 2 lata znudzi mu się ciągłe dostawanie w czapę i rozbieranie składu przez Bayern.

Póki co jednak Van Gaal wydaje się rozsądnym wyjściem. Doświadczony, obyty, nie da sobie wejść na głowę RVP, Rooney'owi i reszcie doświadczonych(co wydaje mi się, że było problemem Moyesa, że nie potrafił zapanować nad szatnią). Im dłużej myślę o Van Gaalu tym bardziej ten pomysł mi się podoba.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
23-04-2014 14:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto powinien zostać nowym trenerem Manchesteru United? - Under - 23-04-2014 14:01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości