Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien zostać nowym trenerem Manchesteru United?
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #4
RE: Kto powinien zostać nowym trenerem Manchesteru United?
Klasa rocznika 92 jest szalenie ciekawą perspektywą, ale na razie chłopaki mają tak bardzo niewiele doświadczenia trenerskiego, że dajmy spokój mrzonkom o równie wspaniałej generacji trenerów. Chociaż jakby doszli Gary z jego pojęciem o piłce. David bardziej mi pasuje do zarządu z jego zmysłem marketingowym. Jestem także ciekawy czy wśród tych osobowości nie było konfliktów, który byłby najważniejszy.

Na razie van Gaal wydaje się najbardziej rozsądną opcją chociażby pod kątem ogarnięcia składu do pionu. W międzyczasie można poczekać na rozwój sytuacji na rynku. Na razie młode gwiazdki menedżerskie raczej nigdzie się nie ruszają, więc trzeba się podeprzeć doświadczeniem.

Ole jest także opcją ciekawą. Po sezonie raczej nie zostanie w Cardiff. Potem znowu Giggs jako asystent. Nie wiem natomiast czy Ryan zgodził by się na takie rozwiązanie będąc asystentem rówieśnika, którego jedynym atutem było wcześniejsze skończenie kariery piłkarskiej.
23-04-2014 17:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto powinien zostać nowym trenerem Manchesteru United? - allfanmu - 23-04-2014 17:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości