Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien zostać nowym trenerem Manchesteru United?
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #11
RE: Kto powinien zostać nowym trenerem Manchesteru United?
Zaczyna mnie już lekko niepokoić oczekiwanie na oficjalne potwierdzenie kto poprowadzi United w nowym sezonie. Klub ma nagranego van Gaala, który bardzo chciałby objąć tą drużynę więc przekonywać go nie trzeba, nie ma też problemu jego wykupienia, bo kontrakt mu wygasa, a mimo to dni mijają i klub zwleka. Sky sports rozpisuje się, że klub rozgląda się za innymi opcjami, a oni podają raczej tylko sprawdzone doniesienia. Mam więc nadzieję, że pojawiła się szansa (o której nie mówi się głośno) na pozyskanie kogoś z grona: Klopp, Simeone, Guardiola, Mourinho czy Ancelotti, ale trochę trudno mi w to uwierzyć. Mam tylko nadzieję, że klub nie przekombinuje.

Gary Neville nawołuje do zatrudnienia Brytyjczyka... muszę powiedzieć, że dawno tak się z nim nie rozmijałem na temat klubu. Nie wiem czy chciałby, żeby jego przyjaciel Giggs został trenerem na stałe, czy przemawia przez niego rozgoryczenie po zwolnieniu Moyesa (którego otwarcie wspierał), ale dla mnie nie ma w tym wiele sensu. Robienie poligonu doświadczalnego dla kolejnego brytola, bo do tej pory United mieli tylko brytyjskich trenerów jakoś do mnie nie przemawia. Najwyższy czas na zmiany i budowę nowego United.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
29-04-2014 09:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto powinien zostać nowym trenerem Manchesteru United? - Silvan - 29-04-2014 09:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości