Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TOUR 2014 - przedsezonowe mecze United
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #25
RE: TOUR 2014 - przedsezonowe mecze United
Pomimo zmiany strefy czasowej nieustannych podróży, obowiązków marketingowych itp. trzeba przyznać, że poziom sportowy przygotowań do nowego sezonu był bardzo wysoki. Jak dla mnie nadspodziewanie wysoki. Dawno nie widziałem takiego zaangażowania w trakcie przygotowań. Dużo pozytywnej energii przeniesione na dobre rezultaty. Drużyna zrobiła ogromny krok naprzód, nowy styl, nowe ustawienie i taktyka. Coś jest w tym, że takiego United można było się oczekiwać po odejściu Fergusona.

Dla mnie największym zwycięzcą tego tournee jest Fletcher, który od lat nie brał udziału w przygotowaniach i wrócił z wielkim przytupem. Najwyraźniejsza postać środka pola mająca ogromny wpływ na grę, niesamowicie mobilny i inteligentnie grający zawodnik. Będę modlił się o jego zdrowie, bo bez niego ta drużyna straciłaby bardzo wiele. Inne jasne punkty to poziom gry Blacketta, udowodnienie ogólnej przydatności w nowym systemie Cleverleya i zmartwychwstanie Younga.

Przestaje mnie dziwić brak kolejnych transferów do tej chwili. Mimo tak krótkiego okresu przygotowawczego LvG chciał i zdążył wyrobić sobie zdanie na temat zawodników i teraz można spodziewać się ruchów na rynku w obu kierunkach. Bardzo ciekawi mnie kogo van Gaal teraz sprowadzi, ale w sumie nie zdziwiłbym się gdyby skończyło się na maks 2 zawodnikach. Można naprawdę patrzeć na nadchodzący sezon z wielką nadzieją.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
05-08-2014 14:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: TOUR 2014 - przedsezonowe mecze United - Silvan - 05-08-2014 14:05

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości