Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
COC: MK Dons 4-0 Manchester United (26.08.2014)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3
RE: COC: MK Dons - Manchester United (26.08.2014; 21:00)
Jeden wielki dramat, wiem że graliśmy młodym składem, ale mimo wszystko dramat. Obrona fatalnie - Evans słabo, ale dopiero co wraca. Keane i Varmijl są za słabi na United. Nawet De Gea prezentował się słabo. Rozumiem, że to było dla niech nowe zestawienie, ale kurwa mać... chłopaki zagrali na poziomie amatorskim.

Z młodych wyróżnić można Wilsona i Perreire - obaj z ogromnym potencjałem, mimo że nie grali zbyt długo. Sprzedać Chicharito, który zanotował niesamowity regres (już nawet wykończenie nie ma) i Kagawę, który do Anglii się nie nadaje, a w ich miejsce wprowadzać tę dwójkę. Janko był fatalny, mnóstwo niedokładności. Vermijl i Keane już komentowani - wypożyczenie albo rezerwy. James także prezentował się słabo.

Na chwilę obecną każde kolejne spotkanie zaczyna utwierdzać mnie w przekonaniu, że 352 w Anglii nie da rady. Z ostateczną oceną się wstrzymam, bo LVG mówił że potrzebuje trzech miesięcy, ale na razie wygląda to fatalnie. Szkoda, że odpadamy bo młodzi nie będę już mieli szans na grę. A taki Thrope, Pearson czy Rothwell zasłużyli sobie na swoją szansę. I tutaj bardzo się dziwię, że żaden z dwójki Pearson/Rothwell nie znalazł się dzisiaj w składzie. Anderson jest fatalny i jest na wylocie, także zupełnie nie rozumiem takiego obrotu spraw.

Na koniec, za taki mecz chłopaki powinni dostać ostry wycisk na treningu a po drugie powinno się im obciąć pensję. Wiele jestem w stanie zrozumieć, ale braku determinacji i takiego partactwa nie.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
26-08-2014 21:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: COC: MK Dons - Manchester United (26.08.2014; 21:00) - Foster - 26-08-2014 21:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości