Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
COC: MK Dons 4-0 Manchester United (26.08.2014)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #8
RE: COC: MK Dons 4-0 Manchester United (26.08.2014)
Po pierwsze : żenujący spektakl. Nie jestem w stanie powiedzieć, czy bardziej żenujące niż pamiętne kompromitacje z Rotorem Volgograd, Coventry, Leeds, czy Fulham. Coś takiego nie miało się prawa wydarzyć.

Po drugie: dziwne decyzje Van Gaala. Vermijl zamiast Thorpe? Jaki to ma sens? Naprawdę nie jestem w stanie zrozumieć, czemu Tom jest tak traktowany w tym klubie. Już zacząłem podejrzewać, że może chłopak jest pokłócony z kimś z góry, ale w drugiej strony nie kapitanowałby przecież u21 gdyby tak było. Vermijl ani razu chyba nie grał u nas na stoperze, a Thorpe od lat jest najlepszym środkowym obrońcą drużyn młodzieżowych...O co kaman?

Hernandez i Welbeck? Po co? Przynajmniej jeden z nich odejdzie, więc można było w bój wypuścić od początku Wilsona. Szczególnie, że chłopak po wejściu pokazał, że od takiego Hernandeza gorszy na pewno nie jest (IMO lepszy, ale może przesadzamSmile)

Anderson? Czemu nie Pearson? Czemu nie Rothwell? I do tego jeszcze grał Powell, któremu chciało się walczyć przez pierwsze 20 minut.

No nic - zapominamy i gramy dalej.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
27-08-2014 14:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: COC: MK Dons 4-0 Manchester United (26.08.2014) - michal85 - 27-08-2014 14:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości