Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 4-0 Queens Park Rangers (14.09.2014)
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #7
RE: PL: Manchester United - Queens Park Rangers (14.09.2014)
Po raz kolejny nie mogę się doczekać naszego spotkania. Głupie reprezentacje. Jakby zebrać wszystkie transfery, to może być zupełnie inny Manchester. Co nie znaczy, że zagra od razu na poziomie jakiego wszyscy oczekujemy. Przez przerwę na spotkania międzynarodowe to będzie w zasadzie zlepek pojedynczych zawodników. Zaryzykowałbym, że to muszą być pewne 3 punkty. Ale nie jestem aż takim ryzykantem. Mimo wszystko wierzę, bo QPR też prezentuje się słabo o ile nawet nie bardzo słabo.

Skład mógłby wyglądać mniej więcej tak. Po pierwsze nie spodziewam się zmiany systemu, bo van Gaal to uparty skurczybyk. Chociaż jedną połowę w tym sezonie zagraliśmy 4-4-2.
De Gea - Evans, Jones, Rojo - Rafael, Herrera, Fletcher, Di Maria, Blind - Rooney, Falcao

I tak oto nie zmieściłem Maty, van Persiego. Shaw wraca chyba kilka dni o ile nie dzień przed spotkaniem, więc nie liczę na jego występ. Jego pozycję może zapełnić Blind. A może Rojo? Skłaniam się jednak w stronę Holendra, bo środek obrony potrzebuje doświadczenia. Nawet jeśli to doświadczenie ma 24 lata i niedawno dostało pozwolenie na pracę. Nie wiadomo w ogóle jaki jest status Rafaela. Czyli pewnie jednak Valencia.. Di Maria w środku, bo w ostatnim meczu też tam grał. W wariancie bardziej ofensywnym Fletchera, który jest w przeciętnej dyspozycji mógłby zastąpić Mata. W ataku duet Roo - El Tigre, bo nie sądzę, aby szkoleniowec postawił swojego nowego kapitana. Do tego takiego, który jednak strzela.. Całe 2 bramki w tym sezonie to wyczyn niesamowity na tle naszych napastników (Swansea i niedawno z Norwegią). A Falcao, bo jednak debiut przed własną publicznością może mu dać spory zastrzyk motywacji.

Jeszcze tyle czasu.. Głupie reprezentacje...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-09-2014 08:10 przez allfanmu.)
04-09-2014 20:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United - Queens Park Rangers (14.09.2014) - allfanmu - 04-09-2014 20:09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości