Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 4-0 Queens Park Rangers (14.09.2014)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #29
RE: PL: Manchester United - Queens Park Rangers (14.09.2014)
Zapraszam wszystkich do udziału w nowej zabawie, którą zaczynamy od meczu z QPR.


Na czym polega ta nowa zabawa? Otóż każdy z uczestników będzie miał za zadanie wytypować skład Manchesteru United na kolejne spotkanie. Swoje składy (okraszone krótkim komentarzem na temat spotkania) będzie można wstawiać w temacie meczowym. Podawać będziemy jedynie pierwszą "11". Jak to będzie punktowane? Już tłumacze. Jeśli dany zawodnik znajdzie się wyjściowym składzie - dana osoba otrzymuje 1 pkt. Dodatkowo, jeśli osoba poda dokładną rolę danego zawodnika (np. że Di Maria będzie grał jako środkowy pomocnik, a nie skrzydłowy, Blind będzie grał jako pomocnik, a nie obrońca, czy dokładne zestawienie trójki obrońców - kto z prawej, kto w środku, a kto z lewej) to otrzyma dodatkowy punkt. Podsumowując, jeśli podany przez nas zawodnik znajdzie w "11" i dodatkowo będzie pełnił rolę przez nas wyznaczoną - otrzymamy 2 punkty. Jeśli uda nie uda nam się trafić na jakiej pozycji dany zawodnik będzie grał, a znajdzie się on w wyjściowej "11" to otrzymamy 1 punkt. Wyjątkiem jest tutaj pozycja bramkarza - za trafienie nazwiska na bramce otrzymamy tylko jeden punkty. Składy które zostaną podane później niż 1,5h przed spotkaniem nie będą brały udziału w zabawie. Stąd jeśli United w niedziele gra o 17:00, składy wytypować można do godziny 15:30.

Mam nadzieję, że udało mi się wszystko jasno i przejrzyście wytłumaczyć. Jeśli będą jakieś pytania to proszę pisać. Mam nadzieję, że znajdą się chętni do tej zabawy Smile

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
12-09-2014 15:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United - Queens Park Rangers (14.09.2014) - Foster - 12-09-2014 15:36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości