Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 4-0 Queens Park Rangers (14.09.2014)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #40
RE: PL: Manchester United - Queens Park Rangers (14.09.2014; 17:00)
michal85 napisał(a):Wynik fajny, ale szału nie ma.

Chyba idealne podsumowanie Smile Jestem cały czas pod ogromnym wrażeniem Di Marii, jego szybkość, jego technika, a przede wszystkim pomysły na akcje, podania - poezja. Do tego bardzo, bardzo podobał mi się Blind, lewy obrońca z niego jest mierny, ale w środku pola świetny mecz, czuję, że to będzie wielkie wzmocnienie środka pola. Podobnie Herrera, super mecz, asysta, gol, aktywny, dużo podań. Nawet Mata się dzisiaj rozkręcił, takie granie wysoko, na środku to jest imo najlepsza pozycja dla niego. Chłop jest mega inteligentny na boisku (poza nim zresztą też) i potrafi to wykorzystać pod polem karnym przeciwnika.

Niestety najbardziej rozczarował mnie dzisiaj Robin. Miał swoje szanse, nie wykorzystał ich, do tego przez długie okresy w ogóle niewidoczny.

Silvan napisał(a):Generalnie cieszy wymienność pozycji, umiejętne przyspieszanie akcji ofensywnych, kreowanie groźnych sytuacji i zamieniania ich na bramki.

Dużo ruchu, czy jak ja to nazywam, chaosu Smile Tak to mi dzisiaj wyglądało. Akcji, takich groźnych zbyt wiele nie było. To co leciało dzisiaj w bramkę to wpadało do sieci Smile

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
14-09-2014 19:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United - Queens Park Rangers (14.09.2014; 17:00) - Ruuuuuuuuuud - 14-09-2014 19:23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości