Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 4-0 Queens Park Rangers (14.09.2014)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #43
RE: PL: Manchester United 4-0 Queens Park Rangers (14.09.2014)
Po pierwszej strzelonej bramce powiedziałem swojej dziewczynie, że jeszcze 3 i będę zadowolony, no i kolejne 3 wpadły i trudno nie być zadowolonym, ale tak jak zostało już zaznaczone, nie był to występ fantastyczny a i rywal słabiutki, więc wręcz obowiązkowo trzeba było zgarnąć 3 punkty.
Zaskoczył mnie van Gaal, że postawił na czterech obrońców... i przyznam, że jakoś tak to pewniej wyglądało. Evans z Blackettem dobrze to ogarniali, Rafael bardzo in plus a Rojo ok. Zdarzały się jeszcze pomyłki i przynajmniej dwukrotnie mogliśmy stracić bramkę, ale szczęśliwie jakoś udało sie zagrać na zero z tyłu.
W środku wspaniałą robotę robił Herrera - tu przejmie, tu poda, pomyśli: oby kontuzje go omijały to będziemy mieli z niego dużo radości, nieco z tyłu bardzo fajnie Blind - debiut naprawdę udany, zanotował kilka ważnych przechwytów.
Dalej z przodu zdecydowanie na plus Di Maria - fajnie wreszcie widzieć kogoś to potrafi rozruszać tą drużynę, coś zmienić, dodać szybkości i kreatywności, świetne zawody Argetyńczyka.
Nieco mniej widoczna pozostała trójka (Mata jakoś mało aktywny, Rooney był statyczny i niedokładny a van Persie i często musiał się wracać do tyłu). Tutaj van Gaal bedzie musiał się zastanowić kogo i jak ustawić byśmy mieli z nich największy pożytek. Para Robin i Wayne nie zdaje egzaminu.
Wygrana cieszy ale naprawdę jest jeszcze co poprawić- więcej płynności, szybkości i dokładności w naszych poczynaniach musi się pojawić.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
14-09-2014 20:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 4-0 Queens Park Rangers (14.09.2014) - Lukas - 14-09-2014 20:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości