Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 4-0 Queens Park Rangers (14.09.2014)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #45
RE: PL: Manchester United 4-0 Queens Park Rangers (14.09.2014)
Jak lipa z Antkiem? Przecież jasne było, że Rafał nie jest jeszcze w stanie rozegrać 90 min. Bardzo rozsądna decyzja, trzeba go teraz powoli wprowadzać, żeby przestał się w końcu łamać.

Sam mecz dobry, ale myślę, że to max jaką ocenę można dać zespołowi. QPR żałosne. Bez pomysłu na akcję, przez pierwsze 30 min w ogóle chyba nie byli na naszej połowie z piłką. Potem ciut lepiej, ale tylko ciut. Jak wspomnęli poprzednicy, pressingu również brak, więc sporo ułatwione zadanie mieliśmy.

Co do zawodników. ADM kosmos! Chłopak ocieka jakością, tego nam bardzo było trzeba. W ogóle podobało mi się to ustawienie z dwoma wolnymi elektronami (ADM i Mata), tuż za nimi Herrera, a wszystko zabezpiecza Blind. Mi Holender również narobił sporo apetytu. Czekam na poważniejsze mecze i jak on wówczas będzie wyglądać. W obronie dalej niezrozumiałe błędy. Czekam tam na spokój i stabilizację. Niemniej Rafał wczoraj więcej dobrych zagrań, niż Antek w poprzednich czterech meczach Wink Dwójka z przodu wczoraj wciąż średnio, trochę lepiej Mata. Liczę, że Hiszpanowi ta bramka pomoże zacząć grać swobodniej.

Liczę, że doda nam to trochę pewności i pozwoli się rozpędzić.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
15-09-2014 13:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 4-0 Queens Park Rangers (14.09.2014) - RedLucas - 15-09-2014 13:40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości