Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Southampton FC 1-2 Manchester United (08.12.2014)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #18
RE: PL: Southampton FC 1-2 Manchester United (08.12.2014)
Nie liczy się nic innego, niż 3 pkt. Bardzo źle wczoraj wyglądaliśmy. Co najbardziej raziło? MASA idiotycznych strat, lub równie przemyślanych podań, które kończyły się kontrą. Bezapelacyjnie królował w tym aspekcie McNair, ale tuż za nim byli Rojo, Fellaini oraz w drugiej połowie o dziwo Carrick. Dziwią mnie dlatego jakiekolwiek pochwały w stronę Michaela. Bo oglądając drugą połowę miałem wrażenie gra tam dalej McNair ale nie Michael.

Będę jednak bronił wyjścia ustawieniem 352. Nie mogliśmy wyjść diamentem z Carrickiem na głębokim DMie. Wydaje mi się, że wówczas zostalibyśmy zjedzeni, było trzeba zabezpieczyć tyły. Niestety, jak zawsze w 352 nasza gra z przodu wyglądała tragicznie i z drugiej strony kto wie, czy nie potrzeba szaleństwa i w którymś trudnym, wyjazdowym meczu zagrać diamentem. A już na pewno na OT z Live trzeba zagrać diamentem. Gramy u siebie, nie ma czego bronić.

Na koniec dodam tylko jeszcze, że nienajgorszy powrót Evansa. Bałem się, że będzie dużo gorzej.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
09-12-2014 12:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Southampton FC 1-2 Manchester United (08.12.2014) - RedLucas - 09-12-2014 12:42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości