Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Tottenham Hotspur 0-0 Manchester United (28.12.2014)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2
RE: PL: Tottenham Hotspur 0-0 Manchester United (28.12.2014)
To może ja otworzę. Nie potrafię przeżyć dzisiejszego frajerstwa, dawno mnie tak mecz United nie wkurwił. Jak jeszcze patrzę w wyniki dzisiejszych spotkań to wkurwiam się jeszcze bardziej. Bo była okazja gonić i uciekać. Po pierwszej połowie rzekłem, że drugiej połówki tak dobrej nie zagramy i będziemy sobie pluć w brodę na koniec meczu, niestety miałem rację.

Nasza pierwsza połówka - chyba najlepsza w tym sezonie, a na pewno od dawien dawna. Bardzo kleiła nam się gra z przodu. Każdy wiedział, co ma robić, gra była płynna, z pomysłem, polotem. Świetny Mata, niewiele gorszy Young, bardzo dobry również Rooney. Tylko te dwie nasze strzelby z przodu tragiczne. Falcao zjebał dwie setki, RVP jedną ale za to dwusetkę. Nie potrafię do tej pory pojąć, dlaczego nie uderzał z pierwszej piłki, albo w ostateczności nie przyjął krótko i nie uderzył szybko z czuba. Do tego doszło spojenie Maty i pewnie jeszcze coś tam by się znalazło. Frajerstwo w najczystszej postaci.

Druga połówka już bardzo wolna w naszym wykonaniu. Trzeba oddać, że Spursi byli dużo aktywniejsi, ale u nas chyba odezwało się zmęczenie, a LVG zamiast tu dokonywać zmian, wymienił 3 obrońców. Kolejna rzecz, której nie potrafię pojąć do tej pory. Mimo takiej bryndzy, mieliśmy dwie świetne okazje. Najpierw wolej RVP, który przynajmniej powinien trafić w bramkę a potem bardzo dogodna okazja Maty, po której piłka chyba pofrunęła za stadion.

Frajerstwo niebywałe, ale na pewno trzeba się cieszyć, że potrafiliśmy długimi fragmentami tak zdominować Spursów na wyjeździe. Z drugiej strony, gdzie tu jeszcze upchnąć ADM i Herrerę?

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
28-12-2014 20:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Tottenham Hotspur 0-0 Manchester United (28.12.2014) - RedLucas - 28-12-2014 20:08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości