Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Tottenham Hotspur 0-0 Manchester United (28.12.2014)
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #6
RE: PL: Tottenham Hotspur 0-0 Manchester United (28.12.2014)
W zasadzie nic dodać nic ująć do posta Reda. Od siebie tylko dodam, że ponownie miałem wrażenie, że van Gaal przekombinował. Po meczu narzekał, że ludzki organizm nie jest w stanie się zregenerować w 43 godziny. Tottenham też miał 43 godziny na regenerację. I tu nasuwa się pytanie. To po jaką cholerę wystawia dokładnie tą samą jedenastkę?! Pochettino zrobił 4 zmiany. van Gaal ani jednej. Skoro Rafael i Shaw byli zdrowi czemu nie mogliśmy zagrać 4-4-2? Falcao, który jeszcze miesiąc temu nie był przygotowany na więcej niż 20 minut teraz gra dwa spotkania w wyjściowym składzie w najbardziej pracowitym okresie sezonu. Wiem, teraz można sobie gdybać. Gdyby nie Lloris, który w pierwszej połowie był fantastyczny moglibyśmy teraz rozmawiać o zwycięstwie na White Hart Lane. Obie drużyny walczyły o podtrzymanie niezłej passy i muszę docenić Tottenham, bo w drugiej połowie nadal wyglądali świeżo a my opadliśmy z sił.

Pierwsza połowa - jedna z najlepszych w tym sezonie. Nawet w drugiej Mata czy van Persie mogli się pokusić o zmianę wyniku. Bardzo dobrze Roo, w końcu widoczny Mata, Falcao i van Persie świetna gra tyłem do bramki, ale skuteczność pozostawia wiele do życzenia. Young odczuwał kolejne minuty w nogach, bo z czasem dośrodkowania czy nawet pojedynki 1:1 były coraz gorsze. Mieliśmy sporą szansę na gonienie a skończyło się na status quo.
29-12-2014 09:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Tottenham Hotspur 0-0 Manchester United (28.12.2014) - allfanmu - 29-12-2014 09:32

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości