Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-1 Leicester City (31.01.2015)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2
RE: PL: Manchester United 3-1 Leicester City (31.01.2015)
Ja wiem, że mecz bez historii, ale żeby dwóch zdań nie napisać Big Grin Dominacja absolutna. Leicester praktycznie nie powąchało piłki, a jakoś i tak nie jestem zadowolony. Nasza gra wciąż jest tak wolna i monotonna. Dwa błyski geniuszu i mieliśmy dwie bramki. Chwała za to, ale gra naprawdę nie zachwyca.

A to co mnie osobiście denerwuje najbardziej, to że mając 3:0 po pierwszej połowie, nie dociskamy Leicester chociaż przez 20 minut drugiej połowy i nie wkładamy jeszcze z dwóch bramek. Na kogo my się kurwa oszczędzamy? Na Cambridge? Mamy przecież dwie równorzędne jedenastki. Poza tym, to nie jest problem tylko tego meczu. Nawet, jak gramy za tydzień, za dwa. Nie mamy takiej ochoty do tworzenia widowisk. Aby zdobyć 3 pkt i pod prysznic. Ciekawe, czy takie rzeczy pozostaną w naszych głowach tylko jako wspomnienie z ery Fergusona :/

Co do grajków, to naprawdę dobry RVP, dobry Blind, a także Jones i Rojo. Choć Rojo ciut lepszy od Phila. Do tego tragiczny Rooney i niewiele lepszy ADM. Nie chcę się już nad nimi pastwić, więc zakończę swoją wypowiedź na tym.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
01-02-2015 10:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 3-1 Leicester City (31.01.2015) - RedLucas - 01-02-2015 10:45

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości