Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-1 Leicester City (31.01.2015)
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #8
RE: PL: Manchester United 3-1 Leicester City (31.01.2015)
Myślałem, że tylko mnie ten mecz nie zadowolił, a tu widzę, że wszyscy wypowiadają się w jednym tonie. Dominacja - fajnie, trzy bramki - fajnie, ale mając tak wielką przewagę, gole zdobywamy po jakiś takich momentach / przebłyskach: spalony, dobitka, swojak... Mając taką przewagę i swobodę w operowaniu piłką, na prawdę szans powinno być więcej, a gra powinna wyglądać lepiej. Za olanie tematu i zachowawczą grę w drugiej połowie van Gaal powinien zarządzić dodatkowy trening, no chyba, że to był jego własny pomysł na grę, który po prostu należycie wykonano... No, ale cóż, znowu w pierwszej 11stce mamy 3 napastników. W poprzednim sezonie Rooney i van Parsie walili fochy i podawali do siebie 1-2x na mecz, w tym sezonie to samo mamy z Persilem i Falcao...

Wiele się nie zmienia. Nadal jestem zdania, że gdyby napastnik był jeden, a dwóch pozostałych zamienić na np. Matę i Herrerę/Fellainiego to ta drużyna wskoczyłaby na zupełnie inny, lepszy poziom, a okazje tworzono by seryjnie. Niestety autorski plan van Gaala, na razie mnie nie przekonuje.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
01-02-2015 22:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 3-1 Leicester City (31.01.2015) - Silvan - 01-02-2015 22:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości