Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 Sunderland (28.02.2015)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #5
RE: PL: Manchester United 2-0 Sunderland (28.02.2015)
W samej grze nic ciekawego raczej do odnotowania. Warto tylko powiedzieć co nieco o poszczególnych grajkach. Jedna zajebista akcja Falcao. Mimo, że przez cały mecz tradycyjnie grał chuja, to chwała mu za to, bo jego zachowanie najwyższej klasy. Duży plus dla Januzaja. Chyba MOTM. Nękał raz po raz Sunderland. Bardzo dobrze współpracował z Antkiem. Czasem jeszcze brakuje ostatniego podania i wykończenia, ale i tak ADM na śniadanie zjadł.

Właśnie, Angel. Nie pamiętam kiedy ostatnio jakikolwiek zawodnik tej klasy zagrał takie gówno. Ja nie wiem czy mu wyszło wczoraj cokolwiek. Niemniej w końcu, pierwszy raz w United zobaczyłem te sławetne jaja LVG. W końcu pokazał, że zespół jest ważniejszy i że Angel nie będzie grał w nieskończoność tylko ze względu na to, ile za niego daliśmy. Reszta dobrze, lub przeciętnie. Bez większej historii.

Ciekawi mnie tylko jedna rzecz, czy to 433 to jednorazowy wyskok, czy LVG planuje jakoś dłużej próbować teraz tego ustawienia.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
01-03-2015 12:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 2-0 Sunderland (28.02.2015) - RedLucas - 01-03-2015 12:11

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości