Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 Sunderland (28.02.2015)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #9
RE: PL: Manchester United 2-0 Sunderland (28.02.2015)
Jak dla mnie to również było raczej 442.

Co do meczu - fajnie zawody Smallinga. Na pewno należy zauważyć, że to jedenz nielicznych zawodników, u których widać postęp w przeciągu kilku ostatnich miesięcy. Szczególnie jeśli chodzi o grę piłką. Oby tylko zdrowie mu dopisywało, to jestem przekonany, że będziemy mieli z niego wielki pożytek.

Cieszy na pewno dyspozycja Younga. Wyrzucany przez wielu jeszcze kilka miesięcy z klubu pokazuje jaja. Nie boi się pojedynków jeden na jeden, jest groźny pod bramką rywali. Na chwilę obecną chyba jedyny nasz zawodnik, który w pojedynkę jest w stanie coś wykreować.

Podobnie jak ostatnie występy Anglika cieszy mnie forma Antka w tym sezonie. Znakomicie się na niego patrzy - potrzebował ledwie kilku miesięcy, żeby ogarnąć pozycję bocznego obrońcy. Na to po cichu liczyłem jak podpisywaliśmy z nim kontrakt. Naprawdę, jeden z nielicznych pozytywów tego sezonu.

I kończąc pochwały - brawa dla Januzaja. Dawno nie widziałem go w takiej dyspozycji.

Reszta ok, albo słabo (tutaj przede wszystkim "ukłon" w stronę napastników").

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-03-2015 13:41 przez michal85.)
01-03-2015 13:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 2-0 Sunderland (28.02.2015) - michal85 - 01-03-2015 13:39

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości