Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Newcastle United 0-1 Manchester United (4.03.2015)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #7
RE: PL: Newcastle United 0-1 Manchester United (4.03.2015)
Już od paru meczów dojrzewała we mnie ta myśl, ale teraz mogę to napisać. Znów mam wrażenie, że zmierzamy w dobrym kierunku. Możnaby rzec wreszcie! Bo długo na to czekaliśmy. Możnaby się zastanawiać długie godziny, co się stało, czy rzeczywiście piłkarze zrozumieli filozofię LVG, czy fart? Nic z tych rzeczy! Dzieje się to, o czym trąbi większość od długiego czasu. Gra jednym napastnikiem!

IMO to właśnie wówczas mamy ten słynny już balans. Gra jest płynna, każdy gra na swojej pozycji. To kolejny mecz, w którym rywali stać wyłącznie na pojedyncze wypady, lub i na to ich nie stać. Niedobre na pewno było to, że niemal każdy ten wypad był bardzo groźny. Niemniej, stworzyliśmy dwie setki, Fellsa i Roo. A do tego jeszcze przynajmniej kolejne dwie sytuacje dobre. To cieszy, że w z takim rywalem na wyjeździe tworzymy tak dużo okazji mając w pamięci jak to wyglądało długimi miesiącami.

Co do grajków to:

allfanmu napisał(a):dawno nie mialem takiej przyjemnosci z ogladania Rooneya, mozecie sobie to gdzies zapisac"

Naprawdę. W chwili obecnej, to on wygląda jak król świata, po tym co widzieliśmy w wykonaniu Falcao i RVP. Aktywny, bardzo dużo wychodzi na pozycję, a do tego dziś zobaczyłem w jego oczach tego 18-latka z pianą na mordzie. Nie myślałem, że jeszcze kiedyś to zobaczę. Daj nam Lui, jak najwięcej gry na jednego napadziora z Roo.

Dziś rozumiem tez wkurwienie ADM. Bo w drugiej połowie ewidentnie nadawał nam dużo jakości. Wcisnął dwie zajebiste prostopadłe piłki, mógł jeszcze sporo nam dać. Szkoda. Obrona generalnie fajnie, coraz lepszy jest Evans. Trzymam za niego kciuki. No i na koniec. Kosmiczna zmiana Carricka! 30 s na boisku i gol. Nawet chyba piłki nie musiał dotykać. Maestro!

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
04-03-2015 23:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Newcastle United 0-1 Manchester United (4.03.2015) - RedLucas - 04-03-2015 23:06

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości