Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Liverpool FC 1-2 Manchester United (22.03.2015)
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #5
RE: PL: Liverpool FC 1-2 Manchester United (22.03.2015)
Miałem problem z odniesieniem się do tego meczu, więc postaram się skrobnąć o każdym grajku.

De Gea, niestety na minus. Ta bramka nie miała prawa wpaść, ale myślę, że akurat jemu można to wybaczyć.
Nie podobał mi się Valencia. Nie byłem do niego nigdy przekonany jak wiecie, na pewno jest lepszym obrońcą niż skrzydłowym, ale to ciągle nie jest to. Do tego, wiek... Ja bym go pożegnał, jak zawsze.
Mam problem z Blindem. Z jednej strony bardzo dobre spotkanie, w świetnym stylu wywalczony karny, ale z drugiej strony za dużo notował niecelnych podań, przynajmniej mi się to bardzo rzucało w oczy. Niewybaczalna była strata Carricka, najbardziej doświadczony gracz nie może pozwalać sobie na takie straty.

Głęboko ubolewam nad tym, że pewne miejsce w składzie ma taka miernota jak Young. Nie jest to parodysta taki jak jeszcze rok temu, ale to ciągle dla mnie jest po prostu marny grajek. Jak słabo musi się prezentować Januzaj, że ogląda jego plecy.

Jak zwykle dużo narzekam, ale uważam że United powinno było sobie znacznie lepiej radzić w przewadze.

No i Stevie <3

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
22-03-2015 18:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Liverpool FC 1-2 Manchester United (22.03.2015) - Under - 22-03-2015 18:56

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości