Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-1 Liverpool (12.09.2015)
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #17
RE: PL: Manchester United 3-1 Liverpool (12.09.2015)
Nie określałbym pierwszej połowy dramatyczną, bo graliśmy dobrze w środku pola, obrona również radziła sobie świetnie. Jedyny problem to może trochę stwarzanie sobie sytuacji. Ale do dramatu powiedziałbym, że było daleko. Liverpool w pierwszej połowie nie istniał i w zasadzie na tle tak słabego Liverpoolu można jedynie było odnieść wrażenie, że jest słabo. I tu w zasadzie chciałbym przejść do tego jak wielkie derby Anglii powoli stają się normalnymi spotkaniami i tracą swój urok. Przez stagnację The Reds są to spotkania coraz łatwiejsze. Jest wyczekiwanie na wielki, zacięty spektakl a tu Liverpool jak śnięte ryby. Niestety trochę dostosowaliśmy się do poziomu tylko na tyle, żeby zdobyć przewagę w środku pola (w pierwszej połowie). Już w zeszłym sezonie pisałem, że dawno tak łatwego spotkanie z Live nie pamiętam a wczorajszy mecz tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że te spotkania tracą magię. Mimo powtarzanej mantry przed meczem, że nieważne jak Liverpool byłby słaby, tak przeciwko nam zagrają mecz sezonu. Może kiedyś tak było, ale te czasy już chyba minęły. Niestety, bo teraz jest to spotkanie jedno z wielu i gdyby nie bramka w debiucie Martiala, to ja prawdopodobnie bym zapomniał za kilka tygodni, że takie spotkanie się odbyło.
13-09-2015 10:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 3-1 Liverpool (12.09.2015) - allfanmu - 13-09-2015 10:50

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości