Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-1 Liverpool (12.09.2015)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #22
RE: PL: Manchester United 3-1 Liverpool (12.09.2015)
Świetny wynik i całkiem niezła gra. Zagraliśmy tak jak przypuszczałem - solidnie z tyłu i bez fajerwerków w przodzie. Uważam podobnie jak Rio, że własnie na takie występy trzeba się nastawiać. Można narzekać na taki styl, na tempo rozgrywania akcji, ale myślę, że w dłuższej perspektywie wyjdzie to tej drużynie na dobre.

Faktycznie z perspektywy postronnego widza mecz, a na pewno pierwsza jego część nie była dobra. Mnie się jednak świetnie patrzyło na Shawa, na Smallinga, a Carrick ze Schewinim wyglądali tak jakby grali ze sobą wieczność. Świetna gra bez piłki, a z piłką również nie dużo gorzej. Byłem przekonany, że jak na boisku za Depaya wybiegnie Young i pokaże chociażby to co w zeszłym sezonie, to w końcu ukłujemy.

Zgodnie z oczekiwania nie zmieniliśmy stylu gry dlatego, że w napadzie zagrał zawodnik innego typu niż Wazza. De facto uważam, że spisał się poprawnie. Kilka razy potrafił wykorzystać swoje warunki, a myślę, że można wykrzesać z niego więcej jeśli partnerzy zrozumieją jak z nim grać. Prawdą jest jednak to, że jego ślamazarność może irytować. Ogólnie oceniłbym ten występ na 5 w 10cio stopniowej skali.

Jeszcze gorzej zaprezentował się Depay. W ogóle nie przekonuje mnie póki co ten zawodnik. Wierzę, że będziemy mieli z niego sporo pożytku, ale tak jak myślałem, z miejsca wcale nie zyskamy lepszej jakości niż ta, którą gwarantuje Ash. W moim mniemaniu Depay powinien sobie wywalczyć miejsce w 11stce, a nie dostać ją z miejsca. Gdyby chłopaki z akademii dostawali tyle szans na wykazanie się...

Zawiódł również Mata, choć trzeba mu przyznać, że zaliczył asystę, więc tak najgorzej nie był. Trochę rozczarowuje mnie na 10tce Ander. Potrafi wciąż pojedynczymi zagraniami zachwycać, ale wydaje mnie się, że za często zwalnia grę. Nie wiem czy wynika to z poleceń Luiego, czy może nawyki gry głębiej biorą górę. Bardzo możliwe, że ktoś bardziej ruchliwy z przodu pomoże mu błyszczeć.

Zwycięstwo z LFC zawsze dobrze smakuje. Trzeba punktować w kolejnych meczach. Jesli to będzie wyglądało jak teraz, tzn. mozolne szukanie swojej szansy, niezbyt efektowna, ale efektywna gra - to przyklasnę.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
13-09-2015 17:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 3-1 Liverpool (12.09.2015) - michal85 - 13-09-2015 17:02

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości