Ankieta: Które miejsce zajmie United w grupie LM, Ruud ty marudo
Ankieta jest zamknięta.
1 50.00% 5 50.00%
2 20.00% 2 20.00%
3 20.00% 2 20.00%
4 10.00% 1 10.00%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: PSV Eindhoven 2-1 Manchester United (15.09.2015)
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #22
RE: CL: PSV Eindhoven 2-1 Manchester United (15.09.2015)
Ruuuuuuuuuud napisał(a):Szczerze to jestem niesamowicie zawiedziony, rozczarowany, ale już nie chodzi o wynik, ale jak zwykle o styl. Takie wpadki jak ta, z najtrudniejszym przeciwnikiem w grupie może się zawsze zdarzyć. Mnie natomiast martwi to, że van Gaal z TAKIEJ drużyny, z TAKIM potencjałem, zrobił zespół, który gra tragiczny do oglądania futbol. Futbol, który imo nie przyniesie nam nic dobrego. Wystarczy, że stracimy bramkę, rywal się cofnie i jesteśmy bezradni. Nie mamy pomysłu na grę, wszystko wolno, na stojąco, byle bez ryzyka, zero radości z gry dla zawodników i z oglądania dla kibiców. Nie ma wejść w pole karne, w ogóle mało jakichkolwiek wejść z głębi pola. W tym meczu i tak był chociaż jakiś zalążek dobrej gry między Depayem a Martialem.


+1 ode mnie, mniej-więcej to samo chciałem napisać, z jednym zastrzeżeniem. Moim zdaniem styl był... ambiwalentny? Z jednej strony naprawdę wyglądało to nieźle, tak jak pisał wyżej Krix, lepiej niż z LFC, ale były momenty, kiedy piłka odskakiwała piłkarzom od nogi albo co rusz ją tracili. Po zdobyciu drugiej bramki rywal się cofnął, Fella wszedł na boisko i resztę już napisaliście (to zresztą też hehe).

Martial, Depay i Smalling plus, Smalling nawet chyba na dość spory. Darmian zagrał tragicznie. Do Younga też mam ambiwalentne uczucia, tak jak pisał Krix,
Kosma napisał(a):choć nie zgasł, wiele pożytku nie przyniósł. Hulał, biegał, ale podawał tragicznie, nie w tempo, podejmował złe decyzje.

Co do Shawa - niech się chłopak trzyma mocno. Jest młody, wyliże się. Aczkolwiek przykre jest, że do końca sezonu go nie zobaczymy. Rozkręcał się aż miło było patrzeć.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
16-09-2015 09:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: CL: PSV Eindhoven 2-1 Manchester United (15.09.2015) - Tomassen - 16-09-2015 09:00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości