Ankieta: Które miejsce zajmie United w grupie LM, Ruud ty marudo
Ankieta jest zamknięta.
1 50.00% 5 50.00%
2 20.00% 2 20.00%
3 20.00% 2 20.00%
4 10.00% 1 10.00%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: PSV Eindhoven 2-1 Manchester United (15.09.2015)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #23
RE: CL: PSV Eindhoven 2-1 Manchester United (15.09.2015)
Zgadzam się z Wami, sam o tym na SB pisałem, że nasza gra w offie naprawdę była lepsza, niż w większości naszych meczów w tym sezonie. Było więcej ruchu z przodu, stworzyliśmy naprawdę sporo okazji. Poza bramką Depaya mieliśmy jeszcze drugą szansę Depaya w pierwszej połowie, Smołę, a w drugiej jeszcze Mata i Depay po odegraniu na ścianę z Matrialem. Z każdej z tych okazji powinna paść bramka. Także prawda jest taka, że zabrakło wczoraj skuteczności, odwagi.

Darmian jest pierwszą ofiarą zajechania w tym sezonie, a jak tak dalej pójdzie, to zaraz będą kolejne. Z każdym kolejnym meczem Włoch był ciutkę gorszy, niż w poprzednim. Wczoraj miejsce miało apogeum i dla mnie, koniecznie Antek na Southampton. Swoją burę musi zebrać oczywiście Rojo. Można rzec, że wczoraj znów taki typowy Rojo. Niby dał dobrą zmianę, był pewny, grał dobrze, a potem pyk i błąd z piaskownicy. Ofc pierw idiotyczna strata Mateo przy drugiej bramce, ale to co zrobił Rojo to komedia. Jeden jedyny człowiek do pilnowania w polu karnym, a on nie jest w stanie go przykryć? Potwornie byłem wówczas wkurwiony na Marcosa.

To byłoby na tyle chyba. Resztę o grajkach napisaliście, nie będę powtarzać. Czekam, czy nasza gra w offie będzie się może jednak nakręcać, czym byłbym zaskoczony Big Grin

E: Ważnej rzeczy nie dodałem. IMO taka nasza gra w offie to przede wszystkim zasługa Matriala i tego, że mamy w końcu napastnika, gramy w 11. To już nawet nie chodzi o jego zagrania, które notabene były niezłe/dobre, ale o to, że jest ciągle w ruchu, tworzy opcję, luki w obronie rywala. Ja nie mam wątpliwości, że to jest główny powód naszej lepszej gry z przodu.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-09-2015 09:07 przez RedLucas.)
16-09-2015 09:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: CL: PSV Eindhoven 2-1 Manchester United (15.09.2015) - RedLucas - 16-09-2015 09:04

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości