Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Arsenal FC 3-0 Manchester United (04.10.2015)
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #4
RE: PL: Arsenal FC 3-0 Manchester United (04.10.2015)
United zostali zamordowani w przeciągu 10 minut, pozostałą część meczu drużyna przypominała konające w konwulsjach zwierzę. Po trzecim golu dogranie tego meczu do końca było karą samą w sobie dla piłkarzy, kibicom chyba jeszcze trudniej było na to patrzeć. Zawiodłem się strasznie, zawiodła mnie gra obronna i brak koncentracji od początku spotkania, zawiodło mnie to, że drużyna nie została odpowiednio przygotowana, bo nietrudno było przewidzieć jak podejdzie do tego spotkania Arsenal po tym jaki zawód sprawili kibicom w LM. Zawiodło mnie to, jak nieporadnie atakowaliśmy po tym jak gospodarze oddali piłkę w drugiej połowie. W końcu zawiodło mnie to, że nie udało się strzelić choćby honorowej bramki. Po takim meczu nie wypada chwalić kogokolwiek, ani kopać tych co zagrali najgorzej. Jest materiał do pracy dla sztabu, czas na przemyślenia. Fatalnie weszliśmy w ten natłok ważnych spotykań i oby tylko po przerwie międzynarodowej nie okazało się, że jest jeszcze gorzej.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
05-10-2015 07:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Arsenal FC 3-0 Manchester United (04.10.2015) - Silvan - 05-10-2015 07:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości