Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Football Club United of Manchester
odder Offline
Red Rebel
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 2
Post: #98
RE: Football Club United of Manchester
FC United pokonali dzisiaj 3-1 Sporting Khalsa i po raz drugi w swojej historii zagrają w 1. rundzie FA Cup.

Strzelców goli dzisiaj nie podaję, bo ze względu na specyfikę boiska gości meczu nie widziałem ani jednej sekundy, jak kilkuset innych FC :-) Frekwencja 2200 osób, z czego wg mojej oceny FC 1700, rozmieszczonych za obiema bramkami i wzdłuż jednej linii bocznej.

Prized meczem, w trakcie i po spotkaniu (jak to brzmi) odrobinę problemów sprawili causalsi Wolverhampton Wanderers, którzy zechcieli odwiedzić Noose Lane. Skończyło się na kilku rozbitych nosach, przestraszonych dzieciach i płaczących kobietach, do tego dwóch wrzuconych na boisko racach i chyba kilku poobijanych ochroniarzach. (Przy okazji Wolves przegrali dzisiaj u siebie z Middlesbrough 1-3.)

Z naszej strony cieszy na pewno frekwencja, gorzej z dopingiem, który generalnie miejscami porozrywany i śpiewany na kilka głosów ze względu na rozmieszczenie FC wzdłuż całej szerokości boiska -- ale było też kilka fajnych fragmentów. Z nami kilkunastu Walsall FC.

Losowanie kolejnej rundy w poniedziałek o 19:00 na BBC2 (20:00 czasu polskiego), jak kogoś interesuje, to nasza kulka jest z numerem 56. Jeśli FC United wylosują jakiegoś interesującego przeciwnika, to potencjalnie ich spotkanie może nawet być transmitowane w telewizji, za czym idą oczywiście ogromne pieniądze, ok. 70 tys. funtów (a nie jak podałem wyżej 50 tys.).
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2015 21:39 przez odder.)
24-10-2015 21:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Football Club United of Manchester - odder - 24-10-2015 21:38
Re: Football Club United of Manchester - Guest - 25-02-2008, 21:36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości