Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jose Mourinho i sztab szkoleniowy
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #7
RE: Jose Mourinho i sztab szkoleniowy
Cytat:Dla mnie to jest chyba największa jego zaleta. Są mecze kiedy można sobie pozwolić na ofensywną gre, a są mecze kiedy trzeba dostosować taktykę do przeciwnika. Nie potrafię zrozumieć Fergusona, który nie chciał więcej wygrywać z Barcą w "ten sposób". Z tamtą drużyną Barcy właśnie trzeba było grać w "ten sposób". Nigdy nie krytykowałem Jose za tak zwany antyfutbol i jeśli coś takiego powtórzy u nas w meczach z najsilniejszymi w lidze czy LM/LE to też złego słowa nie powiem.
Problem w tym, ze Chelsea Mou w ostatnich sezonach wcale nierzadko oddawała piłkę rywalom dysponując przecież dużo większym potencjałem. Nie trzeba dużo szukać - mecz z nami z tamtego sezonu na Stamford. Potrafiłbym zrozumieć taką grę z mocarzami na wyjeździe, ale oglądanie takiej piłki na OT na krajowym podwórku jest dla mnie niedopuszczalne.

Cytat:Jeśli chodzi o młodych to też jest dla mnie złoty środek. W sposób umiarkowany korzysta z młodzieży.
Tak jak z Lukaku czy De Bruyne? A oni chyba pokazali na co ich stać, prawda? A to przecież zawodnicy, którzy kosztowali krocie. Jeszcze mniej szans dostają ci z akademii. Tu nie ma co zakłamywać rzeczywistości. Jesli Mou się nie zmieni, to Williamsom, Tuanzebom, Gribbinom i spółce za kilka lat podziękujemy.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-05-2016 09:57 przez michal85.)
31-05-2016 09:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Jose Mourinho i sztab szkoleniowy - michal85 - 31-05-2016 09:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości