Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Liverpool 0-0 Manchester United (17.10.2016)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #7
RE: PL: Liverpool 0-0 Manchester United (17.10.2016)
michal85 napisał(a):Drugi plus powinien trafić IMO do Antka, który kolejny raz pokazał się z dobrej strony.

Niemniej to chyba on nie utrzymał linii przy tej sytuacji Cana.

Cepilek napisał(a):LVG za taki mecz byłby ukrzyżowany.

Bo? Zagraliśmy perfekcyjnie, oprócz tych jednostek, które wymieniłem. Gdyby oni byli w lepszej dyspozycji, albo grałby za nich kto inny, to wygralibyśmy 1, lub 2:0 i wszyscy byście tu piali z zachwytu, jak to rozjebaliśmy Live na ich stadionie. W dodatku Live będące w gazie, które do tej pory gwałciło wszystkie klasyki i to nieważne, czy grali u siebie, czy na wyjeździe.

Jedyne o co trzeba się czepić Mou, to że wyszedł Zlatanem na szpicy, bo to nawet w zamyśle nie był dobry pomysł. Pogba i Rash w zamyśle byli dobrym pomysłem. Szybki Rash do kontr i Pogba to Pogba. Aczkolwiek ja bym Paula ustawił na 8, a nie niemal w linii z Szwedem, ale to szczególik. Dla mnie bardzo dobre nasze zawody, w drugiej trochę brakło już prądu, żeby być tak agresywnym, jak w pierwszej. Ale tu jeszcze jeden kamyczek do ogródka Mou. Miał zmiany, mógł podłączyć trochę prądu do środka, a ponadto Carras mógł dać jeszcze coś ekstra. Ciekawy jestem, co z Morganem, bo też do tego meczu akurat by pasował IMO.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
18-10-2016 11:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Liverpool 0-0 Manchester United (17.10.2016) - RedLucas - 18-10-2016 11:32

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości