Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
McLaren Offline
Member
***

Liczba postów: 74
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #35
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Alex Hutton to mój kandydat numer 1. Jakiś czas temu pojawiły się też plotki łączące Willy Sagnola z Bayernu z transferem do United. Francuz nie ma tam wielki szans na grę, bo miażdży go Lahm, który jest jednym z najbardziej utalentowanych piłkarzy na swojej pozycji na świecie. Nie chciałbym więc rezerwowego piłkarza z niemieckiej ligi, tylko warto zainteresować się kandydaturą Brytyjczyka, który przykuł mój wzrok już kilka miesięcy temu.

Tyle, że w tej chwili, jego zakup staje się praktycznie niemożliwy. Piłkarz dołączył do Tottenhamu. W przypadku odejścia Browna, Szkot nadal jest jednak moim faworytem. Współpracę na prawej flance na linii Hutton-Ronaldo wyobrażam sobie dosyć ciekawie. Myślę, że rywale mieliby się czego obawiać. Często włącza się do akcji ofensywnych klubu i reprezentacji i to z dobrym skutkiem. Przede wszystkim, jest też bardzo szybki. Jak na bocznego obrońcę, jest też dosyć wysoki, przynajmniej w porównaniu do Evry. Nie wiadomo tak naprawdę co będzie z Garym, więc na pewno będziemy potrzebowali wzmocnienia na tej pozycji. Zdaje mi się, że Hutton ma większe możliwości od Browna, który gra ostatnio dość przeciętnie.

<a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=RfDmEMlx0mI">http://www.youtube.com/watch?v=RfDmEMlx0mI</a> - pierwsza z bramek Rangers w meczu ze Stuttgartem padła po świetnej ofensywnej akcji Alana. Imponujące jak na defensora. Poradził sobie z czterema piłkarzami grającymi na tej samej pozycji.

Obecna forma piłkarza, który dopiero dołączył do Premiership, jest wręcz wyśmienita, co czyni go na dzień dzisiejszy jednym z najlepszych prawych defensorów w Europie. Dojrzał też już jako zawodnik i byłby interesującym celem transferowym. Fakt, który mnie martwi brzmi następująco:

Philip Bardsley nie jest już piłkarzem United, gdyż nie miał tu szans na grę. Kiedy zaś występował w Rangers potrafił wygrywać rywalizację z Huttonem. Trudno jest mi powiedzieć jak dobry rzeczywiście jest i czy odgrywałby ważną rolę w europejskim potentacie. Jednak genialny mecz w el. MŚ z Francją zawsze coś znaczy. Ma potencjał i tylko można żałować, że już podpisał kontrakt z Tottenhamem, co prawdopodobnie uniemożliwi starania się o niego w lecie.
30-01-2008 14:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - McLaren - 30-01-2008 14:53
Daniel Alves w FCB! - paolo - 07-06-2008, 17:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości