Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reakcja otoczenia na United
kinola91 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #15
Re: Reakcja otoczenia na United?
Ojj.. w moim otoczeniu kibiców MU to ze świecą szukac. ;/... Mała miejscowość, ale znam tylko jednego fana - mnie. hehe Wink Może są inni..ale sie nie afiszują za bardzoTongue a szkoda.. Pochodze z Podlasia, i głównie wszyscy kibicują tutaj Jagiellonii, Legii, sporo jest kibiców Realu, Barcelony i JuveWink z polskich klubuów jeszcze Wisła..
O piłce moge proozmawiac z tatą, zna sie.. czasami cos mi o CR dostnie hehe, ale to zazwyczaj żarty.. kubpuje mi rózne gadgety z MU, wiec nie jest zle.. sam kibicuje Ajaxowi, Jadze.. czesto słysze historie o "orłach Górskiego" albo o totalnym futbolu holenderskim..
Mama o dziwo piłką też się interesuje, specjalista od ligi włoskiej.. hehe kibicuje MIlanowi Big Grin Tak jak młodsza siostra..
Bracia wierzą tylko w Barcelone, a może w Ronaldino? Czasami da sie z nimi normlanie porozmawiac.. ale i tak zawsze wszytsko konczy sie stiwerdzeniem, ze "Ronaldo to pedal" Big Grin
W szkole.. żadna dziewczyna piłką się nie intersuje, raczej jestem sama.. heheWink Ale wszyscy wiedzą, że kibicuje MU.. niektórzy koledzy czasami przychodza i mnie spraqwdzaja, hehe mowia o United i o wynikach, o strzelacha.. a ja tylko "Wiem" (...) "Wiem" Wink Czasami są tam jakies docinki, ale straam sie nie zwaracac na to uwagi..
02-02-2008 13:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Reakcja otoczenia na United - Szeszu - 27-01-2008, 14:42
Re: Reakcja otoczenia na United? - kinola91 - 02-02-2008 13:14

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości