Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #71
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
mufc.pl napisał(a):Jak informuje dzisiejszy dziennik "The Guardian", Manchester United kontaktował się z FC Porto w sprawie transferu Jose Bosingwy. 25-latek miałby zastąpić na prawej stronie obrony Gary'ego Neville'a, który ostatni raz na boisku pojawił się 17 marca 2007 roku.

Jeżeli "Czerwone Diabły" zdecydują się na transfer Bosingwy muszą liczyć się z wydatkiem rzędu 18 milionów funtów, czyli tyle, ile zażyczył zażyczył sobie za swojego zawodnika prezydent Porto Pinto da Costa. Wysoka cena może zniechęcić Manchester United, ale "The Guardian" podaje, że Carlos Queiroz przynajmniej raz rozmawiał z Costą o transferze reprezentanta Portugalii.

Sam zainteresowany przyznał ostatnio, że gra obok Cristiano Ronaldo i Naniego byłaby czymś niesamowitym. Zaznaczył zarazem, że na razie chce się skupić na grze z Porto w Lidze Mistrzów. Zważywszy na to, że ciągle kontraktu z Manchesterem United nie przedłużył Wes Brown znalezienie następcy Neville'a może okazać się dla sir Alexa Fergusona priorytetem podczas letniego okienka transferowego.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
08-02-2008 11:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Tomassen - 08-02-2008 11:01
Daniel Alves w FCB! - paolo - 07-06-2008, 17:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości