Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reakcja otoczenia na United
Olis Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 297
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: Reakcja otoczenia na United?
U mnie prawie cała miejscowośc jest za Barcą, ale jakoś przestali się tak z tym afiszowac, jak im Ronaldinho zdziadział... Z tego co wiem w bloku obok na parterze kibic Barcy ogromny, a nad min na 2. piętrze dwóch kibiców Manchester United, ale z nimi się nie kumpluję, nie moje towarzystwo... Fajnie, że są z United, ale fajki i dyskoteki mnie nie kręcą. Oprócz tego mamy stadion w tej naszej małej wiosce i tam regularnie są mecze Barca : Real. Ci gorsi są zawsze z Realu, "najlepszy z najlepszych" Ronaldinho albo teraz Henry... A z resztą na takie dziadostwo nie chodzę.

A w szkole panoszy się jakiś kozak w koszulce Arsenalu, ba, nawet dwóch...

Tata ogląda mecze Polski, ale piłką jako tako się nie interesuje, za dużo pracuje ;p Ale finały i ważne mecze chętnie ogląda.
Mama - lubi popatrzec ze mną na MU, ale ciągle się pyta: " O a ten jaki fajny, kto to?" - "Evra". A za chwilę " A ten murzynek?" - "EVRA!" Także trochę biovitalu by się przydało... Ale ją nauczyłam bezbłędnie rozpoznawac Scholesa, Giggsa, Rooneya, a Ronaldo pamięta sama z siebie. <hahaha> Zna też kadrę Włoch, Francji i Porrtugalii; pewnie, że nie cąłą, ale większosc. Ogólnie na meczu Manchester United jest taki wykład: "A ten CHristiano to biega jak taki pedał nie Ola... no patrz, reszta to tak biegnie, a on tak skacze jak sarenka... Ola czy on jest homoseksualistą? [ to takim profesorskim tonem ] Czy tacy męzczyźni ci się podobają? [ ... ]O kurczę, wywrócił się zaraz się popłacze, to jest już po meczu..." albo " E tam, [mecz z Tottenhamem ] zobacz jak ten TUTENHAMON jedzie, ano oni są super, ja im kibicuję... Kurde, nie wiem co na obiad zrobic. A ty idż schowac tapczan!" . Big Grin Także jest wesoło.

'It's gonna be legen - wait for it - and I hope you're not lactose intolerant because the second half of that word is - DAIRY!'
08-02-2008 11:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Reakcja otoczenia na United - Szeszu - 27-01-2008, 14:42
Re: Reakcja otoczenia na United? - Olis - 08-02-2008 11:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości