Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reakcja otoczenia na United
madzia Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: Reakcja otoczenia na United?
Zaczynając od rodziny ...
Miałam "pecha" urodzić się w rodzinie, gdzie nikt za bardzo piłką się nie interesuje. Brat woli koszykówkę (od czasu do czasu obejrzy jakiś mecz United ze mną, ale to rzadkość), mama zdecydowanie woli siatkówkę ( "piłka nożna jest przecież strasznie nudna" ), a tata jeżeli ogląda jakiś mecz piłki nożnej, to na pewno jest to mecz reprezentacji Polski. Na większe zainteresowanie nogą - jak to mówi - nie ma czasu. Na resztę mężczyzn w najbliższej rodzinie też nie mam co liczyć - dziadkowi tylko skoki narciarski w głowie, ewentualnie repr. Polski, a wujek (razem z ciocią) woli siatkówkę. Więc mimo, że rodzina "sportowa", to jednak łatwo mi nie jest. Szczególnie jak mecz chce obejrzeć albo jak mocno przeżywam coś związanego z United.
Wśród znajomych jest już lepiej. Smile Mam dwie koleżanki interesujące się piłką, w tym jedna też Manchesterem. Big Grin Co do chłopaków, to jak już uda mi się ich przekonać, że nie interesuje się jedynie Cristiano, to naprawde można sobie z nimi spoko porozmawiać. Big Grin Więc ogólnie, nie jest źle. Smile
10-02-2008 01:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Reakcja otoczenia na United - Szeszu - 27-01-2008, 14:42
Re: Reakcja otoczenia na United? - madzia - 10-02-2008 01:06

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości