Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #77
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
MU i Barcelona w wyścigu po Lahma

mufc.pl napisał(a):Według "Daily Mail" Manchester United i Barcelona walczą o pozyskanie obrońcy Bayernu Monachium, Philippa Lahma, którego wartość jest szacowana na 8.5 miliona funtów.

Machester United planuje wzmocnić linię obrony, ponieważ przyszłość Gary'ego Neville'a i Patrice'a Evry w klubie jest niepewna. Anglik nadal nie wyleczył kontuzji i nie wiadomo, kiedy wróci do gry. Francuz z kolei prowadzi rozmowy z władzami z Old Trafford odnośnie nowego kontraktu, jednak negocjacje podobno stanęły w miejscu.

Lahm to dobry przyjaciel Owena Hargreavesa, jednak przyszły trener Bayernu, Jurgen Klinsmann jest wielkim fanem 24-latka i na pewno zechce zatrzymać utalentowanego obrońcę w klubie.

Barcelona również stara się pozyskać Niemca, ponieważ Gainluca Zabrotta najprawdopodobniej podpisze kontrakt z AC Milanem. Jednak według gazety Lahm woli przenieść się na Wyspy niż do słonecznej Hiszpanii.

Powiem tak, chętnie bym go zobaczył w koszulce United, jednak wiadomo, że Daily Mail nie należy do najbardziej wiarygodnych źródeł Wink

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
21-02-2008 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Tomassen - 21-02-2008 15:43
Daniel Alves w FCB! - paolo - 07-06-2008, 17:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości