Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Football Club United of Manchester
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #25
Re: Football Club United of Manchester
pawlo napisał(a):Radzio, zauważ, że plany z rozbudową stadionu są przygotowywane od iluś już tam lat. Tak samo organizacja drużyn juniorskich. Ja bym wręcz powiedział, że United to klub, gdzie planuje się wszystko na lata, łącznie z zakupowanymi zawodnikami.
Zauważ, że mi chodzi o sprawy finansowe bo te interesują Glazera i akcjonariuszy. Myślisz, że akcjonariuszom zależało na czymś więcej niż kasie i osiągnięciu zysku? Tylko właśnie 1 właściciel może lepiej kontrolować etc niż setki/dziesiątki akcjonariuszy i łatwiej może się dostosować budżet do formy klubu etc.

pawlo napisał(a):No bo właśnie to jest podstawowa kwestia. Na czym ci zależy. Czym jest klub? Czy jest to tylko 22 piłkarzy zdobywających kolejne trofeum? Czy może coś więcej, coś czym był ten klub zawsze.

Mi zależy na dobru klubu. A dobro klubu to oprócz zdobywania pucharów etc. stabilność finansowa na którą w obecnej chwili narzekać nie możemy.

Masz rację jeśli chodzi o politykę biletową - ssie pałkę, ale nie narzekajmy. Naprawdę mogło być gorzej ;-)

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
29-02-2008 22:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Football Club United of Manchester - Guest - 25-02-2008, 21:36
Re: Football Club United of Manchester - radzio - 29-02-2008 22:27

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości