Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Football Club United of Manchester
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #31
Re: Football Club United of Manchester
pawlo napisał(a):I Radzio, po raz kolejny nie podajesz mi choć jednego przykładu dla którego miałbym polubić glazera. Ja ci podałem dlaczego bo nie lubie, a ty znów tekst typu: nie przesadzajmy ze glazer jest taki zły, albo co jeszcze durniejsze, gdyby to byl abramovic to coś tam. Gdyby to był abramović byłaby taka sama sytuacja.

Ale nie zamierzam podać Ci argumentu za lubieniem Glazera bo sam go sam za nim nie przepadam - ja go toleruję...

pawlo napisał(a):Skutki już odczuli kibice! O to chodzi.
Dlatego trzeba odczekać jeszcze parę lat, bo chodzi o skutki długofalowe, a nie ostatnie wydarzenia. Bo jeśli ceny będą dalej iść w górę to lipa, ale jeśli się ustabilizują/stanieją co nie jest wykluczone będzie ok.

pawlo napisał(a):I dalej nie mogę się doczekać odpowiedzi na pytanie: Wolisz wieczne sukcesy United kosztem atsmofery, czy atmosfere kosztem sukcesów?

I nie pisz Radzi, pawlo daj spokój on nie jest taki zły, tylko mi pokaż, że on nie jest zły.

No ale jaką atmosferę :>? W szatni zła nie jest, ludzie się nie zabijają, trybuny są pełne. I staram Ci się pokazać, że Glazer nie taki straszny jak go malują ;-), nie jest ideałem i przegiął z biletami ale to wszystko;-) jak dla mnie.

Wydaje mi się, że ja z Kulą patrzymy na to z punktu widzenia biznesowego, a ty tak bardziej po kibicowsku. Mnie nie interesuje kto odpowiada za kasę klubu - byle robił to dobrze i jego finanse nie budziły zastrzeżeń.

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
01-03-2008 00:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Football Club United of Manchester - Guest - 25-02-2008, 21:36
Re: Football Club United of Manchester - radzio - 01-03-2008 00:13

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości