Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Football Club United of Manchester
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #32
Re: Football Club United of Manchester
radzio napisał(a):Ale nie zamierzam podać Ci argumentu za lubieniem Glazera bo sam go sam za nim nie przepadam - ja go toleruję...

No więc wskaż mi powód dla którego miałbym go tolerować? Tylko nie tekst, bo mogło być gorzej.

radzio napisał(a):No ale jaką atmosferę :>? W szatni zła nie jest, ludzie się nie zabijają, trybuny są pełne. I staram Ci się pokazać, że Glazer nie taki straszny jak go malują ;-), nie jest ideałem i przegiął z biletami ale to wszystko;-) jak dla mnie.

Trybuny pełne. A wiesz czym jest atmosfera na trybunach? Chodzi mi o atmosferę na trybunach i całą otoczkę jaką robili kibice. Czy chciałbyś atmosferę z lat 70 - 80 kosztem sukcesów, czy sukcesy kosztem atmosfery.

radzio napisał(a):Wydaje mi się, że ja z Kulą patrzymy na to z punktu widzenia biznesowego, a ty tak bardziej po kibicowsku. Mnie nie interesuje kto odpowiada za kasę klubu - byle robił to dobrze i jego finanse nie budziły zastrzeżeń.

No tym zdaniem trafiasz w sedno, bo mnie też to nie interesuje. Tylko, że wniosek wysuwasz sprzeczny. Bo piszesz, że to ciebie nie interesuje, ale plusy glazera wykazujesz na tym jak klub będzie stał z bisnesowego punktu widzenia. Mnie interesuje jak ta osoba zachowuje się wobec klubu jako kibiców, tradycji, historii a nie klubu jako kolejnych milionów na koncie. Jeżeli w porządku to niech zarabia ile tam wlezie na tym. Glazer nie zachowuje sie w porządku, na poprzedniej stronie podałem parę przykładów.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
01-03-2008 00:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Football Club United of Manchester - Guest - 25-02-2008, 21:36
Re: Football Club United of Manchester - pawlo - 01-03-2008 00:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości